- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NH.Q6ZEC.002 |
Dostupný herní notebook pro zábavu ve vysokém rozlišení se stylovým designem; 4jádrový procesor AMD Ryzen 5 3550H (2.1GHz; TB 3.7GHz; 8 vláken); 8GB RAM DDR4
22 690 Kč
včetně DPH 21%794 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Nitro 5
Part Number: AN515-43-R3MZ
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Typ procesoru: Ryzen 5
Model procesoru: 3550H
Rychlost procesoru: 2.10 GHz
Jádro procesoru: Čtyřjádrový
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče: NVIDIA
Výrobce grafického řadiče: GeForce GTX 1650
Kapacita grafické paměti: do 4GB
Technologie grafické paměti: GDDR5
Dostupnost grafické paměti: Vyhrazená
Velikost obrazovky: 39.6 cm (15.6")
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: ComfyView, IPS
Režim obrazovky: Full HD
Technologie podsvícení: LED
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: DDR4 SDRAM
Počet paměťových slotů celkem: 2
Čtečka paměťových karet: Ne
Uložiště
Konfigurace jednotky SSD: 1x 512 GB
Celková kapacita jednotky SSD: 512 GB
Typ optické mechaniky: Ne
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN: IEEE 802.11ac
Technologie Ethernet: Gigabit Ethernet
Bluetooth: Bluetooth 4.2
Integrovaná zařízení
Mikrofon: Ano
Kamera: 1280 x 720
Čtečka otisků prstů: Ne
Počet reproduktorů: 2
Režim zvuku: Stereo
Rozhraní/porty
HDMI: Ano
Celkový počet portů USB: 4
USB Type-C: Ano
RJ-45: Ano
Combo Port: Ano
Software
Operační systém: Windows 10 Home
Vstupní zařízení
TouchPad: Ano
Klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii: 10 hodin
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení: 135 W
Fyzické charakteristiky
Barva: Černá
Výška: 25.90 mm
Šířka: 363.4 mm
Hloubka: 255 mm
Hmotnost (přibližná): 2.30 kg
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá, Červená |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru | 3550H |
| Takt procesoru | 2,1 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,7 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Vega 8 |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR5 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 55 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 10 h |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 135 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Šířka | 390 mm |
| Hloubka | 266 mm |
| Výška | 26,8 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC |
Prohlížíte si: Acer Nitro 5 (AN515-43-R3MZ), černá (NH.Q6ZEC.002)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.