Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | XYZprinting |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 3FNAWXEU00G |
3D tiskárna XYZ da Vinci nano w je navžena tak, aby 3D tisk byl dostupný opravdu pro každého; Tiskárna je bezpečná a přenosná; navíc vybavená WiFi připojením
5 084 Kč
včetně DPH 21%178 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Tisk | |
|---|---|
| Tiskový materiál | Polyethylentereftalát glykol (PETG), Kyselina polymléčná (PLA), Tuhý recyklovatelný plast |
| Tloušťka vrstvy (min) | 0,1 mm |
| Tloušťka vrstvy (max) | 0,3 mm |
| Tisková technologie | Technologie FFF |
| Počet tiskových hlav | 1 |
| Maximální velikost tisku | 120 x 120 x 120 mm |
| Podporovaná tloušťka vlákna | 1,75 mm |
| Přesnost polohování (X, Y) | 0,0125 mm |
| Přesnost polohování (Z) | 0,001 mm |
| Skenování | |
| 3D skener | |
| Rytina | |
| Rycí modul | |
| Možnosti připojení | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi | |
| USB port | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| USB verze | 2.0 |
| Výkon | |
| Skleněný průzor | |
| Barva | Černá, Bílá |
| Podporované souborové formáty modelů | 3MF,3w,obj,stl,xyz |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba elektrické energie | 60 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Výstupní napětí adaptétu | 12 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 32 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 40 °C |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Minimální RAM | 8 GB |
| Kompatibilní s Mac OS | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 378 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Výška | 355 mm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 406 mm |
| Hloubka balení | 338 mm |
| Výška balení | 386 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,3 kg |
| Další charakteristiky | |
| Podpora jazyků | Více |