Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | PET3002 |
Procesor Intel Xeon E3-1225 v5 (8M Cache, 3.30 GHz) ; Paměť: 8GB (1x8GB) 2133MHz UDIMM ECC ; HDD: 1x 1TB SATA (7.2k rpm) 3.5"
10 958 Kč
včetně DPH 21%384 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Procesor Intel Xeon E3-1225 v5 (8M Cache, 3.30 GHz)
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesoru | Intel® Xeon® E3 v5 |
| Model procesoru | E3-1225V5 |
| Takt procesoru | 3,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,70 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Čipset základní desky | Intel® C236 |
| Paměťové kanály podporované procesorem | Duální |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Systémová sběrnice | 8 GT/s |
| Patice procesoru | LGA 1151 (Socket H4) |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Typ sběrnice | DMI3 |
| Kódový název procesoru | Skylake |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 64 GB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR3L-SDRAM,DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 1333,1600,1866,2133 MHz |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 34,1 GB/s |
| Technologie ECC podporovaná procesorem | |
| Napětí paměti podporované procesorem | 1,35 V |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Maximální počet linek PCI Express | 16 |
| Konfigurace PCI Express | 1x16,1x8+2x4,2x8 |
| Velikost balení procesoru | 37.5 x 37.5 mm |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2 |
| Škálovatelnost | 1S |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Litografie Graphics & IMC | 14 nm |
| Thermal Design Power (TDP) | 80 W |
| Série procesoru | Intel Xeon E3-1200 v5 |
| Bezkonfliktní procesor | |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Paměťové sloty | 4 |
| ECC | |
| Frekvence paměti | 2133 MHz |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Úložná média | |
| Rozhraní pevného disku | Serial ATA III |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Počet podporovaných pevných disků | 6 |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Podpora RAID | |
| Typ optické jednotky | |
| Interní diskové šachty | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA II,Serial ATA III |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® HD Graphics P530 |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® HD Graphics |
| Základní grafická frekvence | 400 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1150 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 1,7 GB |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.4 |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Počet monitorů podporovaných integrovaným grafickým adaptérem | 3 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x191D |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Řadič LAN | Intel I217LM |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 6 |
| Rozšiřující sloty | |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| PCI sloty | 1 |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Mini Tower |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | |
| Kompatibilní operační systémy | - Microsoft Windows Server 2012; 2012 R2; 2016\n- Red Hat Enterprise Linux\n- Ubuntu Server 14.04/16.04 |
| Speciální funkce procesoru | |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® InTru™ 3D | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® Smart Cache | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® TSX-NI | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Technologie Intel® Clear Video pro MID (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® 64 | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 88168 |
| Příkon | |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | |
| Napájecí zdroj | 290 W |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 35000 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 175 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Výška | 360 mm |
| Technické detaily | |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Počet 3,5" pozic | 4 |
| Další charakteristiky | |
| Dell kód E-Value | PET3002 |