- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HW-S61B/EN |
5.0k bezdrátový soundbar o výkonu 200 W • Dolby Atmos • Dolby Digital Plus • Hi-Res Audio Decoding. Podpora Wi-Fi • Bluetooth • HDMI eARC • Speciální funkce: SmartThings App • Tap Sound • Spotify Connect, Q-Symfony • AirPlay2 • Alexa • Dálkové ovládání • Nástěnný držák • Rozměry 670 x 62 x 105 mm • Hmotnost 2,7 kg. •
6 737 Kč
včetně DPH 21%236 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Proměňte obyčejné činnosti jako je sledování filmů, poslech hudby anebo hraní her v neobyčejné! Jak? Jednoduše – pořiďte si tento výkonný 5.0k soundbar od Samsungu a sami uvidíte, tedy uslyšíte.
Soundbar je vybaven technologiemi Dolby Atmos a DTS:X, které se postarají o rozšíření zvuku do všech koutů místnosti.
Soundbar se dokáže synchronizovat s televizory značky Samsung, kdy pak společně vytvářejí pohlcující a neodolatelný zvuk.
Zažijte čisté a jasné dialogy díky středovému reproduktoru, který zajišťuje vyvážený zvuk podél celého těla soundbaru a navíc dokáže přizpůsobit zvuk, tak abyste měli pocit, že hlasy vychází přímo z obrazu.
Nemůžete si vzpomenout na název vaší oblíbené písně? Požádejte Alexu o pomoc! Vyslovte pouze několik slov z písně a Alexa Vám pomůže.
Chcete dostat svou oblíbenou hudbu ze smartphonu do soundbaru a vychutnat si ji tak v úplně jiné kvalitě? Žádný problém! Stačí se jednoduše dotknout smartphonem soundbaru. Ten při rozpoznání zařízení zavibruje, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali!
Soundbar je vysoce inteligentní, dokáže sám automaticky analyzovat a upravovat zvuk podle momentálně sledované scény – ať už sledujete hlučný sportovní zápas anebo drama s tichými dialogy buďte si jistí, že s funkcí adaptivního zvuku uslyšíte pokaždé vše čistě a jasně.
Poslouchejte konverzace na obrazovce zřetelně, i v hlučném prostředí. Aktivní zesilovač hlasu izoluje a objasňuje dialogy ve vašich oblíbených programech a filmech, zatímco soundbar snímá a zvyšuje hlasy, takže si můžete jednoduše sednout a vychutnávat příběh.
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 5.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 200 W |
| RMS výkon | 200 W |
| Audio dekodéry | DTS 5.1, DTS Virtual:X, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Herní režim | |
| RMS výkon předního reproduktoru | 120 W |
| Výkon centrálního reproduktoru | 20 W |
| RMS výkon horního reproduktoru | 60 W |
| Reproduktor typu soundbar | |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 200 W |
| Počet reproduktorů | 7 |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| Vlastnosti | |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| Spotify Connect | |
| Noční režim | |
| Montovatelné na zeď | |
| Země původu | Vietnam |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| USB port | |
| Příkon | |
| Spotřeba reproduktoru | 31 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 670 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hmotnost soundbaru | 2,7 kg |
| Obsah balení | |
| Montáž na stěnu | |
| Dálkový ovladač | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 908 mm |
| Hloubka balení | 158 mm |
| Výška balení | 125 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,1 kg |
| Obsah balení | |
| Stručný návod | |