- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
telefon pro starší osobu bude svými funkcemi dostačující, cena ucházející
Pro:
Jo zatím dobrý
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A037GZKNEUE |
Mobilní telefon s 6,5“ displejem • Osmijádrový procesor MediaTek MT6765 max 2,3 GHz • 13Mpx hlavní fotoaparát • Depth fotoaparát a 2Mpx makro objektiv, 5Mpx přední kamera • 5000 mAh baterie • 15 W rychlé nabíjení • 3 GB RAM, 32 GB úložiště • NFC • GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou • Dual SIM • 4G/LTE. •
3 496 Kč
včetně DPH 21%122 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

6,5"" displej není už žádný prcek. Na lupu zapomeňte a pohodlně si prohlížejte vše, co potřebujete, na dostatečně velkém displeji. Samsung A03s má displej bez širokých rámečků, který pokrývá téměř celou přední část telefonu. Díky jeho velikosti můžete na telefonu bez problémů pracovat, nebo sledovat videa, filmy, seriály a fotky, jak jen hrdlo ráčí. Ve výbavě A03s nechybí kvalitní funkce jako čtečka otisku prstů, NFC platby či bleskové LTE datové připojení. Kvalitní trojnásobný širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 13 + 2 + 2 Mpx nabídne makro i hloubkový objektiv, přední 5Mpx kamera zajistí oslnivé selfie i ostré videohovory!
Zapomeňte na dobíjení svého mobilu každý den. Velkokapacitní 5000mAh baterie vás rozhodně nenechá na holičkách ani na výletech do přírody. Několik dní bez nabíjení rozhodně není pouhým přáním, nýbrž realitou. Pokud proto náhodou zapomenete nabíječku, nic se neděje, váš Samsung A03s to vydrží. Kvalitní výkon zařízení bez sekání a dlouhého načítání zajistí 8jádrový procesor MediaTek MT6765 Helio P35 s 3GB RAM, dostatek paměti vám dopřeje 32GB ROM s možností dalšího rozšíření díky slotu na paměťovou kartu do kapacity až 1TB. Uživatele jistě potěší také podpora Dual SIM pro praktický multitasking s pracovním i osobním číslem!
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | TFT |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 269 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | MT6765 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,3 GHz |
| Takt koprocesoru | 1,8 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 3 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 2 MP |
| Rozlišení makro kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2,2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,4 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, ALAC, AMR, AWB, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Podporované sociální síťové služby | |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Office | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,Google Play Movies,YouTube |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 199 g |
| Šířka | 75,9 mm |
| Hloubka | 9,2 mm |
| Výška | 166,5 mm |
| Osvědčení | |
| Hodnota SAR | 0,67 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,79 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
telefon pro starší osobu bude svými funkcemi dostačující, cena ucházející
Pro:
Jo zatím dobrý
Pro:
Jo zatím dobrý
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A03s, 3GB/32GB, Black
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.