- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Optoma |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | E9PX7D701EZ3LR |
DLP Projektor • Rozlišení WXGA (1280x800) • Jas 3 800 lumenů • Kontrastní poměr 22 000: 1 • Nativní poměr stran 16:10 • Kompatibilní s poměrem stran 4: 3,16: 9 • Korekce lichoběžníkového zkreslení - vertikální +/- 40 ° • Rychlost horizontálního skenování 15,38 ~ 91,15 kHz • Rychlost vertikálního skenování 50 ~ 85 (120 pro 3D) Hz
7 866 Kč
včetně DPH 21%275 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Poskytněte silné prezentace a výukové lekce s úžasnými barvami. Projektory Optoma poskytují spolehlivý barevný výkon vhodný pro jakýkoli obsah a prostředí. Od přesných barev sRGB pro věrný obraz až po živé poutavé prezentace. Máme režim zobrazení, který konkrétně vyhovuje vašim potřebám. Ideální pro řadu grafických prezentací a videoprezentací
Dodejte svému obrazu větší hloubku pomocí vysoce kontrastního projektoru. Ve srovnání s konkurenční technologií vám projektory Optoma DLP poskytují jasnější bílou a ultra bohatou černou, obrázky ožívají a text vypadá ostře a jasně - ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace.
Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně 3D přehrávačů Blu-ray, 3D vysílání a herních konzolí nejnovější generace.
Výkonný vestavěný reproduktor poskytuje výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti nákladných externích reproduktorů.
Technologie Eco + spojuje vysoký kontrast, lepší životnost lampy a funkce úspory energie, které se snadno používají a zároveň snižují spotřebu energie.
| Projektor | |
|---|---|
| Jas projektoru | 3800 ANSI lumen |
| Projekční technologie | DLP |
| Nativní rozlišení projektoru | WXGA (1280x800) |
| Kontrastní poměr (typický) | 22000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Podporované poměry stran | 4:3,16:9 |
| Kombatibilní obrazovková velikost | 818,9 - 7608,1 mm (32.2 - 299.5") |
| Promítací vzdálenost | 1 - 12 m |
| Jednotnost | 75% |
| Rozsah vodorovného snímání | 15,38 - 91,15 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 50 - 85 Hz |
| Vertikální korekce úhlu | -40 - 40° |
| Objektiv | |
| Ohnisková vzdálenost | 21.85 - 24 mm |
| Zoom | |
| Typ zoomu | Manuální |
| Poměr zoomu | 1,1:1 |
| Poměr vzádálenosti a šířky | 1.55:1 ~ 1.73:1 |
| Kompenzace | 112% |
| Video | |
| Formát analogového signálu | NTSC 3.58,NTSC 4.43,NTSC J,NTSC M,PAL 4.43,PAL B,PAL D,PAL G,PAL H,PAL I,PAL M,PAL N,SECAM 4.25/4.4,SECAM B,SECAM D,SECAM G,SECAM K,SECAM K1,SECAM L |
| Full HD | |
| 3D kompatibilita | |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1600 x 1200 (UXGA),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Možnosti připojení | |
| Počet VGA portů | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4a |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| DVI port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Typ sériového rozhraní | RS-232 |
| PC audiovstup | |
| Počítačová síť | |
| Smart TV | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Hlučnost | 27 dB |
| On Screen Display (OSD) | |
| Jazyk nabídky OSD | Arabština, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština, Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Finský, Francouzština, Maďarština, Italština, Japonština, Norský, Polský, Portugalština, Rumunský, Ruský, Švédský |
| Počet OSD jazyků | 26 |
| Ochrana heslem | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| RMS výkon | 10 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stolní projektor |
| Tržní kategorie | Home cinema |
| Barva | Černá |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 225 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 / 60 Hz |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 3 kg |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Výška | 108 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,4 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | IR |
| Dodávané kabely | AC |
| Návod na použití | |