- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | OPPO |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: |
Smartphone • Úhlopříčka displeje: 17,1 cm (6.72") • Rozlišení displeje: 1080 x 2400 px • Takt procesoru: 2,2 GHz • Typ procesoru: MediaTek • Model procesoru: MT6833 • Kapacita paměti RAM: 4 GB • Typ paměti RAM: LPDDR4X • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 50 MP • Typ zadní kamery: Duální fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 13 • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Černá • Hmotnost: 193 g •
4 337 Kč
včetně DPH 21%152 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17,1 cm (6.72") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2400 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ panelu | LCD |
| Typ skla displeje | Panda Glass |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Maximální jas displeje (HDR) | 680 cd/m² |
| Hustota pixelů | 391 ppi |
| Odolnost vůči otiskům prstů | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | MT6833 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 2,2 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 0,64 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,75 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 77° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 89° |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Prvky objektivu druhého zadního fotoaparátu | Tříprvková čočka |
| Prvky objektivu předního fotoaparátu | Čtyřprvková čočka |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 120 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@120fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p, 1080p |
| Automatické ostření | |
| 3D zadní kamera | |
| 3D hloubka přední kamery | |
| Časosběrný režim | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Druh stabilizátoru obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Noční režim | |
| Panorama | |
| Režim portrétu | |
| Makrofotografie | |
| Rozpoznávání scén pomocí UI | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | NR |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Profily Bluetooth | AAC, LDAC, SBC |
| Frekvenční pásmo | Čtyřpásmová síť |
| MIMO | |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Mystery Black |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Rychlé nabíjení | |
| Technologie rychlého nabíjení | SuperVOOC |
| Grafická karta | Mali-G57 MC2 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové příkazy | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 |
| Vidlice operačního systému | ColorOS 13.1 |
| Podpora Google aplikací | Google Maps |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 193 g |
| Šířka | 76 mm |
| Hloubka | 7,99 mm |
| Výška | 165,6 mm |
| Šířka balení | 184 mm |
| Hloubka balení | 98 mm |
| Výška balení | 37 mm |
| Hmotnost včetně balení | 399 g |
| Osvědčení | |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Ochranné pouzdro | |
| Další charakteristiky | |
| Typ vyzvánění | MP3 |
| Záruční doba | 2 rok/roky |