- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RTX 3060 Ti GAMING X TRIO 8GD6X |
Herní grafická karta v podání MSI • rozhraní PCIe 4.0 • architektura Ampere • frekvence až 1845 MHz (boost) • 8 GB GDDR6X paměti • rychlost paměti 19 Gb/s • 256-bit sběrnice • konektory: 1x HDMI 2.1 • 3x DisplayPort 1.4a • napájení 2x 8-pin • max. rozlišení 7680x4320 @ 60 Hz • OpenGL 4.6 • DirectX 12 •
12 250 Kč
včetně DPH 21%429 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Společnost MSI přináší na trh svou vysoce výkonnou herní grafickou kartu ze série GAMING. Grafické karty GeForce RTX řady 30 přinášejí špičkový výkon pro hráče i tvůrce. Pohání je architektura Ampere – 2. generace architektury NVIDIA RTX – s novými jádry RT, jádry Tensor a multiprocesory pro streamování, která poskytuje nejrealističtější ray-tracovanou grafiku a špičkové funkce umělé inteligence. Tato varianta poskytuje 8 GB GDDR6X paměti s rychlostí 19 Gb/s.

Nejnovější iterace ikonické MSI GAMING série opět přináší vysoký výkon, nízkou úroveň hluku a vzhled, které hardcore hráči uznávají a kterým věří. Nyní si i vy můžete užívat všech vašich oblíbených her s výkonnou grafickou kartou, která zůstane chladná a tichá. Přesně tak, jak to máte rádi.

Je na čase nasadit týmové barvy. Synchronizujte osvětlení s dalšími kompatibilními zařízeními pro přenesení vaší světelné show na novou úroveň. Jeho vypnutí je stejně snadné jako když zhasnete světlo.

TRI FROZR 2 chladící systém byl vytvořen pro účinnost. Očekávejte perfektní rovnováhu chladu a ticha pro více zábavy během nekonečného hraní. TORX FAN 4.0 ventilátory jsou vystavěny na spolupráci, s páry čepelí spojených dohromady venkovním prstencem, který je zaměřen na průtok vzduchu. Pasivní chladič byl vylepšen, aby poskytl větší plochu a vedl vzduch tam, kde je nejvíce zapotřebí. Wave-curved 2.0 okraje žebření narušují nechtěné zvuky, vytvářené průtokem vzduchu a dosahují tak snížení vytvářeného hluku.

Solidní kvalita sestavení v klíčových místech je posílena pevným, kovovým páskem, který zabraňuje ohýbání. Součástí karty je navíc podpůrný držák, který můžete nainstalovat do vaší skříně pro přidanou bezpečnost.

Mějte plnou kontrolu nad vašimi MSI produkty pomocí exkluzivního softwaru MSI Center. Ten vám umožní sledování stavu produktů, upravovat jejich hodnoty v reálném čase a optimalizovat výkon pro vaše potřeby.

NVIDIA DLSS 2.0 je průlomové renderování pomocí umělé inteligence, které zvyšuje snímkovou frekvenci 1,5x (a více) s nekompromisní kvalitou obrazu – to vše pomocí dedikovaných jader Tensor umělé inteligence v GeForce RTX. To vám dává výkonnostní rezervu pro ještě vyšší herní nastavení a rozlišení, které vám zajistí neuvěřitelný vizuální zážitek. Revoluce v podobě umělé inteligence vstoupila do her.
Posuňte své kreativní projekty na novou úroveň díky grafickým kartám GeForce RTX řady 30. Přinášejí akceleraci pomocí umělé inteligence v nejlepších kreativních aplikacích. Opírají se o platformu NVIDIA Studio obsahující dedikované ovladače a exkluzivní nástroje. A jsou konstruovány k odvádění výkonu v rekordním čase. Ať už renderujete složité 3D scény, upravujete video v rozlišení 8K nebo živě streamujete s nejlepším kódováním a kvalitou obrazu, grafické karty GeForce RTX vám poskytnou výkon, který vám nebude bránit v kreativním rozletu.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 3060 Ti |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 4864 |
| Takt procesoru | 1845 MHz |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6X |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 19 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI Tri Frozr 2 |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 600 W |
| Spotřeba elektrické energie | 265 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,52 kg |
| Hloubka | 323 mm |
| Výška | 140 mm |
| Šířka | 56 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 2,34 kg |
| Typ balení | Krabice |