- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 65SM8200PLA |
NanoCell IPS televize s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) ; úhlopříčka 164 cm (65") ; HDR a HLG
22 473 Kč
včetně DPH 21%787 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Energetická třída: A+
Úhlopříčka: 164 cm
Úhlopříčka v palcích: 65"
Rozlišení: 4K (3840×2160)
TV tuner: Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C
Typ podsvícení: Edge LED, Lokální stmívání
Chytré funkce: internetový prohlížeč, HbbTV (červené tlačítko), sdílení v domácí síti (DLNA), Miracast (zrcadlení obrazu), ovládání hlasem, podpora klávesnice, nahrávání na USB, Timeshift, přehrávání z USB
Síťová připojení: Wi-Fi, LAN, Bluetooth
Barva: tmavě šedá
Tvar obrazovky: rovná
Typ TV: Smart TV
HDR
Operační systém: webOS Smart TV
Konektory: USB 2.0, optický audio výstup, HDMI 2.0, komponentní vstup
Výstupní výkon (RMS): 20 W
ARC (zpětný audio kanál)
Šířka: 145.1 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 6.4 cm
Hmotnost: 25.8 kg
Šířka včetně podstavce: 145.1 cm
Výška včetně podstavce: 91 cm
Hloubka včetně podstavce: 32.4 cm
Spotřeba energie (roční): 164 kWh
Spotřeba energie (průměrná): 118 W
Rozteč otvorů VESA: 300x300
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | NanoCell |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát analogového signálu | Nepodporovaný |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Časový posun | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Video aplikace | Amazon Prime Video,Catch-up TV,Mediaset Play,NetFlix,Now TV,YouTube |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | DTS,Dolby Digital |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Bluetooth | |
| Miracast | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Média pro přehrávání | H.265,HEVC |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,AC4,DTS,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA |
| Lokální stmívání | |
| Redukce šumu | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 164 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 118 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Režim úspory energie | |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1451 mm |
| Hloubka | 64 mm |
| Výška | 840 mm |
| Hmotnost | 24,1 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1451 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 323,7 mm |
| Výška (s podstavcem) | 910 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 25,8 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | MR19 |
| Šířka balení | 1600 mm |
| Hloubka balení | 207 mm |
| Výška balení | 1035 mm |
| Hmotnost včetně balení | 33,3 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Kompatibilní s univerzálním dálkovým ovládáním | |
| Podpora Mediaset Premium | |
| Podpora Premium Smart CAM | |
| Intelligent Voice Recognition | |
| Hudební aplikace | Spotify |
| Sportovní aplikace | DAZN |
| Podpora Google aplikací | Google Home |
| App store | LG Content Store |
| MagicLink | |
| Pokročilé zesílení barev | |
| Připraveno na virtuální realitu | |
mám ho teprve krátce
Za přijatelnou cenu kvalitní obraz i zvuk.
Pro: Dobrý poměr cena/kvalita
Zatím bez problémů, učím se využívat maximum možností. Super obraz.
Pro: ok dle požadavku
vše ok
Splňuje očekávání ,zatím nenalezeny zápory ,celková spokojenost, která doufejme vydrží .
TV mám poměrně krátkou dobu, ale poměr cena/výkon se zdá výborný.
Pro: velká úhlopříčka se slušným obrazem za dobrou cenu
ovládání magickým ovladačem
na poměry plochých TV slušný zvuk
při přehrávání videa/hudby lze zcela vypnout obraz - ložnice mód ;-)
připojený HDD lze využít jak pro systémové funkce (nahrávání, timeshift), tak jako zdroj médií (netřeba speciálně formátovat)
Produkt používám zatím velice krátce, takže zatím nemohu objektivně posoudit jeho přednosti, ale doufám, že budu spokojen.
Podle mého názoru mají tyto televize zn. LG nejlepší obraz mezi televizemi v této cenové relaci. OLED televize mají obraz pochopitelně hezčí, černá je skutečně černá, ale cena je nesrovnatelně vyšší.
Pro: Magický ovládač
Pro: Design
Výbava
Instalace
Ovládaní
Rychlost
Barvy
Pro: SKVĚLÝ OBRAZ
Koukám chviku a koukám jako blázen.Je to fajn stroj za super cenu,jen vybrat ten správný obchod..Jde sehnat i o 10 000 levněji tak pozor..
Pro: Bezva telka za bezva cenu
Děti spokojené
Krásný obraz i zvuk. Dálkový ovladač je super. Doporučuji zakoupit bezdrátovou klávesnici.
Pro: Kvalitní a čistý obraz
Dobrý zvuk
Intuitivní ovládání
Televizi mám krátce . Ovladač + obraz prostě skvělé. Mám od LG stejně velkou ale starší model cca 4 roky a srovnat to nejde. Technologie jde hodně rychle kupředu.
výběr byl podmíněn velikostí obýv.pokoje.
Máme v obýváku,je opravdu veliká, chvilku jsme si museli zvykat... od gauč by měla být 2,-3x dal než je její úhlopříčka, tak to nám chybí asi půl metru... nakonec za dva dny to člověku ani nepřijde... ovládání je jednoduché ... super!
Pro: Kvalitní televize
Všechno funguje jak má, instalace v pohodě, zatím trošku zápasím s ovladačem.
Prohlížíte si: LG 65SM8200 - 65" 4K UHD Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.