- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 62A9GAT1EU |
Kancelářský monitor s IPS panelem • Úhlopříčka displeje: 68,6 cm (27") • Rozlišení displeje: 2560 x 1440 px • Typ HD rozlišení: 2K Ultra HD • Technologie displeje: LED • Povrch displeje: Matný • Odezva: 6 ms • Nativní poměr stran: 16:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Vestavěné reproduktory • Zabudovaný USB hub • Verze USB hubu: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) • Podpora standardu VESA pro montáž • Nastavení výšky • Barva: Černá •
9 299 Kč
včetně DPH 21%325 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

.27" kancelářský monitor s IPS panelem
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LED |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | 2K Ultra HD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 6 ms |
| Povrch displeje | Matný |
| Antireflexní obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Doba odezvy (rychlá) | 4 ms |
| Rozteč pixelů | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Hustota pixelů | 109 ppi |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Hloubka barev | 8 bit |
| sRGB | |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 6 W |
| Počet megapixelů | 2 MP |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Raven Black |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB typu C |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 4 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Power Delivery | |
| Verze USB Power Delivery až do | 90 W |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Vylepšená správa kabelů | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 13,5 cm |
| Středový čep | |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Úhel náklonu | -5 - 35° |
| Nastavení sklonu | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 25 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 148 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Roční spotřeba energie | 66,47 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 613,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 208 mm |
| Výška (s podstavcem) | 608,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,35 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 61,4 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 4,55 cm |
| Výška (bez stojánku) | 41,3 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,85 kg |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 2 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 2 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 5,01 cm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 860 mm |
| Hloubka balení | 159 mm |
| Výška balení | 515 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,6 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC, USB typ C na USB typ C |
| Stručný návod | |
| Udržitelnost | |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Silver, RoHS, TCO |