- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 3TK71AA |
Kvalitní výkonná grafická karta pro vybrané počítače HP ProDesk a EliteDesk; rozhraní PCIe 3.0 x16; 4 GB GDDR5 paměti
4 999 Kč
včetně DPH 21%175 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: xAMD Radeon RX 550
Paměť: 4 GB GDDR5
Šiřka paměťové sběrnice: 128-bit
Rozhraní: PCI
Podpora rozhraní DirectX: DirectX 12
Open GL: Open GL 4.5
Max. rozlišení:
•HDMI - 4 096 x 2 160 @60 Hz
•DisplayPort - 5 120 x 2 880 @60
Chladič: Aktivní
DSUB: 0
DVI: 0
HDMI: 1x HDMI
Display Port: 2x DisplayPort
Rozměry: 16,5 x 12,5 cm
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 550 |
| CUDA | |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| HP segment | Firemní |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 175 g |
| Výška | 125 mm |
| Šířka | 165 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 425 mm |
| Hloubka balení | 325 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,09 kg |