- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Genius Computer Technology |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 31731057100 |
kvalitní a elegantní reproduktory Genius SP-U120 s celkovým výkonem 3 W; frekvenční rozsah 160Hz – 20kHz; Praktický 3,5 mm jack konektor pro připojení sluchátek
2 334 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Kompaktní multimediální stereo reproduktory s celkovým výkonem 3 W. Jsou snadno nastavitelné a poskytují solidní zvuk.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 2 x 1,5W
Připojení: USB, AUX-in
Regulace hlasitosti: ano
Délka kabelu: 1,45 m
Barva: černá
| Reproduktory | |
|---|---|
| Typ reproduktoru | 1-way |
| Zvukové výstupní kanály | -, 2.0 kanály/kanálů |
| Umístění reproduktorů | Stolní/regálový |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 3 W |
| Frekvenční rozsah | 160 - 20000 Hz |
| Odstup signálu od šumu | 80 dB |
| Výkon | |
| Barva | Černá |
| Doporučené použití | PC |
| Základní materiál | Plast |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | USB |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 66 mm |
| Hloubka | 78 mm |
| Výška | 174 mm |
| Hmotnost | 470 g |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 190 mm |
| Hloubka balení | 185 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | Audio (3,5 mm), USB |
| Další charakteristiky | |
| Délka kabelu | 1,45 m |
Pro: jsou malé,skladné a celkem dobře hrají
odpovídá účelu a nárokům za uvedenou cenu
nic nevím
Pro: pro mne dobré
Byli jsme zvyklí na poměrně slušné reproduktory (avšak pouze jako konzumenti zábavy - nejsme hudebníci ani nic podobného) a tento výrobek za tuto cenu bezkonkurenční. Krátce jsme vyzkoušeli Connect IT PC reproduktory RUMBLE II, které jsou na mall.cz hodnoceny jako jedny s nejlepších, ale dle mého názoru se rozhodně vyplatí připlatit si 50 Kč rozdíl.
Splnily očekávání
Prohlížíte si: GENIUS repro SP-U120, přenosné repro
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.