Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Adler |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | AD 6205 |
Mikrovlnná trouba • Vnitřní kapacita: 20 l • Výkon trouby: 700 W • Typ ovládání: Otočné • Barva: Bílá
1 805 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Estetická, jednoduchá na obsluhu a připravená k použití v každé kuchyni
Díky 5 úrovním vln a funkci rozmrazování umožňuje připravovat chutné pokrmy nebo ohřívat hotové výrobky
Otočný talíř zaručuje rovnoměrný ohřev a časovač chrání jídlo před připálením
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Výkon trouby | 700 W |
| Typ ovládání | Otočné |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Vnitřní osvětlení | |
| Vestavěný displej | |
| Hodiny | |
| Časovač | |
| Typ časovače | Mechanický |
| Časovač odloženého startu | |
| Barva | Bílá |
| Funkce a programy vaření | |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Vaření v páře | |
| Funkce uchování teploty | |
| Gril | |
| Automatické rozmrazování | |
| Funkce tepla | |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 446 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Výška | 243 mm |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 309 x 298 x 202 mm |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Šířka balení | 460 mm |
| Hloubka balení | 390 mm |
| Výška balení | 265 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,98 kg |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |