- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Poměr výkon/cena
Praktické provedení
Spolehlibá značka
USB 3
Česká republika
| Značka: | ADATA |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | AUV330-32G-RBK |
USB flash disk ; kapacita 32 GB ; rozhraní USB 3.1
304 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Kapacita | 32 GB |
| Barva | Černá |
| Rozměry (délka x šířka x výška) | 55 x 22.1 x 9.5 mm |
| Váha | 9.9 g |
| Rozhraní | USB 3.1 |
| Požadavky na systém | Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS 10.10 a Linux Fedora ver. 15 a více |
| Záruka | Doživotní |
| Poznámka | Výkon se může lišit podle konfigurace hardwaru a softwaru |
| Výkon | |
|---|---|
| Kapacita | 32 GB |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra |
| Podporované operační systémy Linux | Fedora 15,Fedora 16,Fedora 17,Fedora 18,Fedora 21,Fedora 22,Fedora 23,Fedora 24,Fedora 25 |
| Vzhled | |
| Formát | Kluzné |
| Barva | Černá |
| Certifikace | FCC, CE, VCCI, RoHS |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Čtečka otisků prstů | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 22,1 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Výška | 9,5 mm |
| Hmotnost | 9,9 g |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Blistr |
| Obsah balení | |
| Popruhový držák | |
Pro: Poměr výkon/cena
Praktické provedení
Spolehlibá značka
USB 3
Pro: Slušná cena
Prohlížíte si: Adata Flash Disk 32GB USB 3.1 UV330 (AUV330-32G-RBK)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.