Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EF-BT820PGEGWW |
4 570 Kč
včetně DPH 21%160 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Maximální velikost obrazovky | 24,6 cm (9.7") |
| Typ krytu | Uzavírací pouzdro |
| Barva | Zelená |
| Kompatibilita značky | Samsung |
| Kompatibilita | Galaxy Tab S3 |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné proti poškrábání |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 170 mm |
| Hloubka | 11,4 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hmotnost | 229,6 g |
| Další charakteristiky | |
| Množství | 1 |