Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Makita |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 1222781 |
Regulace otáček se spouštěcím spínačem • Pro míchání barev • lepidel na dlaždice a vyhlazovacích a vyrovnávacích prostředků až do 30 kg najednou • Pro míchačky o maximálním průměru 120 mm • Pevná kovová rukojeť • • Technické údaje: • Příkon: 960 W • Rychlost otáčení. •
3 966 Kč
včetně DPH 21%139 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Nejlepší použití | Lak, Nátěr |
| Barva | Černá, Modrá |
| Vlákno pro vřeteno | M14 |
| Nastavitelná rychlost | |
| Výkon | |
| Volnoběžné otáčky | 360 ot/min |
| Maximální kapacita mixování | 30 kg |
| Maximální průměr míchače | 12 cm |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 960 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 3,6 kg |