Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Little Tikes |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ANV0050743173905 |
Rozveselte si zahradu novým usměvavým kamarádem – pískovištěm ve tvaru veselé želvy • Klasická hračka na zahradu je vyrobena z recyklovaného plastu a je ideální zábavou pro děti během slunných dnů • Může se použít buď jako pískoviště nebo jako bazének na míčky • Přední nohy želvy jsou zároveň sedátka • aby děti při hraní měly dokonalé pohodlí. •
1 846 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Pískoviště |
| Baldachýn | |
| Tvar | Další |
| Základní materiál | Plast |
| Barva opláštění | Modrá, Zelená |
| Zabudované lavičky | |
| Vhodné pro venkovní použití | |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Minimální doporučený věk | 2 rok/roky |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 240 mm |
| Hloubka balení | 979,9 mm |
| Výška balení | 1100,1 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,04 kg |
| Dodavatelské údaje | |
| Materiál | Plast |
| Barva | Modrá, Zelená |