Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | F0EX003NCK |
21.5" displej s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů • 2jádrový procesor AMD Athlon 3050U (2.3GHz TB 3.2GHz) • 4GB paměti DDR4 • grafická karta AMD Radeon Graphics • pevný disk 1TB HDD • bez mechaniky • GLAN, WiFi ac, Bluetooth 5.0 • OS Windows 10 Home
10 091 Kč
včetně DPH 21%353 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 54,6 cm (21.5") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Povrch displeje | Matný |
| Úhel náklonu | -5 - 25° |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Athlon Silver |
| Model procesoru | 3050U |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 16 GB |
| Paměťové sloty | 2 |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Ukládací médium | HDD |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Celková kapacita HDD | 1000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Kapacita pevného disku | 1000 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 5400 ot/min |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Rozhraní pevného disku | SATA III |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe,PCI Express |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD,SDHC,SDXC |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Zvuk | |
|---|---|
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 3 W |
| Výrobce reproduktorů | JBL |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Typ HD kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Tlačítko zap/vyp | |
| Výkon | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 490,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 185 mm |
| Výška (s podstavcem) | 417,7 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,24 kg |
| Osvědčení | |
| Certifikace | ErP Lot3 & Lot7 |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Obsah balení | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Jazyk klávesnice | Italský |