- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 943 005 232 |
Volně stojící sporák • Nerezová ocel Indukční varná deska se zónami A • Barva: Černá • Nerezová ocel • Typ ovládání: knoflíky • Otočné • Typ varné desky: Indukční varná deska se zónami • Počet varných zón: 4 zóna/zón • Počet elektrických varných zón: 4 zóna/zón • Velikost trouby: Střední • Zdroj napájení trouby: Elektrický • Čistá kapacita trouby: 58 l • Typ časovače trouby: Elektronický • Třída energetické účinnosti: A • Spotřeba energie (konvenční): 0,84 kWh • Vstupní střídavé napětí: 230 V •
5 766 Kč
včetně DPH 21%202 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Křupavé, zdravější jídlo s AirFry
Užívejte si křupavých hranolků nebo chutné zeleniny s menším množstvím oleje díky speciální funkci a plechu AirFry. Perforovaný plech umožňuje horkému vzduchu uvnitř trouby neomezeně cirkulovat a tím se vaše jídlo připravuje ze všech stran. Křupavá dokonalost, pokaždé.
Nejkřupavější kůrka s PlusSteam
Tento sporák je spolu s veškerými standardními funkcemi vybaven také funkcí PlusSteam, která s dávkou páry zajistí bohatší a lesklejší barvu, křupavější kůrku a měkkou a chutnou texturu vašeho domácího pečiva.
Intuitivní vaření s indukční varnou deskou
Díky energeticky úsporné indukční varné desce můžete při vaření na tomto sporáku směle improvizovat. Má skvělou odezvu, takže okamžitě zvýšíte nebo snížíte tepelný výkon podle potřeby.
Všude rovnoměrně propečené
Horkovzdušný systém uvnitř trouby zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Trouba se tak ohřeje rychleji a v celém jejím prostoru dosáhnete stejných výsledků pečení. Vaše pokrmy budou vždy dokonale připravené.
Zavařujte jednoduše s párou
Zachovejte ve svých pokrmech veškeré živiny díky páře a zavařujte ovoce a zeleninu, které si pak budete moci vychutnat po celý rok.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Barva rukojeti | Nerezová ocel |
| Typ ovládání | knoflíky, Otočné |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Ohřívací zásuvka | |
| Umístění ohřívací zásuvky | Spodek |
| Varná deska | |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Typ varné zóny 1 | Malý |
| Výkon varné zóny 1 | 2500 W |
| Průměr varné zóny 1 | 140 mm |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Výkon varné zóny 2 | 3700 W |
| Průměr varné zóny 2 | 210 mm |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Typ varné zóny 3 | Střední |
| Výkon varné zóny 3 | 2800 W |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Typ varné zóny 4 | Malý |
| Výkon varné zóny 4 | 2500 W |
| Průměr varné zóny 4 | 140 mm |
| Wok hořák | |
| Trouba | |
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Umístění trouby | Spodek |
| Čistá kapacita trouby | 58 l |
| Funkce grilování | |
| Typ grilu | Grilování za konstantní teploty |
| Umístění topného tělesa grilu | Vršek |
| Gril s ventilátorem | |
| Otevírání dveří trouby | Vyklápěcí |
| Skleněný průzor | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Vyhřívání shora | |
| Vrchní a spodní ohřev | |
| Vrchní, spodní a ventilátor | |
| Spodní vyhřívání | |
| Konvekční vaření | |
| Konvenční vaření | |
| Vaření v páře | |
| Funkce pečení chleba | |
| Vysávání | Katalytické |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Časovač trouby | |
| Typ časovače trouby | Elektronický |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,84 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,75 kWh |
| Příkon (elektřina) | 9918,4 W |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Rošt | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 858 mm |