Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MR.JXP11.001 |
20 825 Kč
včetně DPH 21%729 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Projektor | |
|---|---|
| Jas projektoru | 4000 ANSI lumen |
| Projekční technologie | DLP |
| Nativní rozlišení projektoru | UHD 4K (3840x2160) |
| Kontrastní poměr (typický) | 10000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované poměry stran | 4:3, 16:9 |
| Chytrý projektor | |
| Kombatibilní obrazovková velikost | 698,5 - 7620 mm (27.5 - 300") |
| Promítací vzdálenost | 1 - 10 m |
| Počet barev | 1,07 mld. barev |
| Jas projektoru (ekonomický režim) | 3200 ANSI lumen |
| Jednotnost | 85% |
| Rozsah vodorovného snímání | 15 - 135 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 24 - 240 Hz |
| Horizontální korekce úhlu | -40 - 40° |
| Vertikální korekce úhlu | -40 - 40° |
| Objektiv | |
| Ohnisková vzdálenost | 15.94 - 17.45 mm |
| Rozsah clony | 2 - 2,05 |
| Zoom | |
| Poměr zoomu | 2.0:1 |
| Poměr vzádálenosti a šířky | 1.5 - 1.65:1 |
| Kompenzace | 120% |
| Video | |
| Full HD | |
| 3D kompatibilita | |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Typ konektoru HDMI | Plná velikost |
| Verze HDMI | 1.4a |
| Počet portů USB 2.0 typu A | 1 |
| Typ sériového rozhraní | RS-232 |
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Hlučnost | 33 dB |
| Hlučnost (ekonomický režim) | 30 dB |
| HDCP | |
| Režimy projekce | Strop, Čelní, Zadní |
| Podpora HDR | |
| Video aplikace | Google TV |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| RMS výkon | 3 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domácí kino |
| Barva | Bílá |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 245 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba (ekonomický režim) | 170 W |
| Automatické vypnutí | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,88 kg |
| Šířka | 322 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Výška | 94 mm |
| Šířka balení | 433 mm |
| Hloubka balení | 162 mm |
| Výška balení | 297 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,2 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | IR |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Pouzdro na přenášení | |
| Návod na použití | |